عمل بینی گوشتی خانم ها

صفحه اصلی/گالری تصاویر/عمل بینی گوشتی خانم ها

👈بینی گوشتی(پوست ضخیم)

سه ماه پس از عمل

از روبرو پهن و از پایین سوراخها غیر قرینه، و از نیمرخ و سه رخ قوز دار

در جراحی بینی های به اصطلاح گوشتی دو نکته مهم را باید در نظر داشت:
اول اینکه هر بینی گوشتی را جراحی نکنیم، چون گاهی یک بینی با پوست بسیار چرب و ضخیم و غضروف های ضعیف و خیلی نازک وقتی عمل نشده است شکل طبیعی تر و متناسب تری خواهد داشت.

دوم اینکه وقتی تصمیم به جراحی بینی با پوست ضخیم و گوشتی میگیریم بر اساس حس و تجربه ای که داریم بدانیم که با تقویت داربست غضروفی و حذف کمتر غضروف و استخوان میتوانیم ظاهر بینی را بهتر کنیم

و مهم تر اینکه بیمار بداند که بینی چندان کوچک نمیشود و فقط شکل آن بهتر میشود، و تا حداقل دو سال باید صبر کند تا ورم بینی برطرف شده و به اصطلاح در صورت جا بیفتد.

👈عمل بینی گوشتی (با پوست ضخیم و چرب)

۲ ماه پس از عمل زیبایی بینی

عکس دوماه پس از عمل بینی با پوست ضخیم و چرب

همانطور که قبلا هم‌گفته شد، کاهش تورم و تثبیت شکل بینی های با پوست ضخیم یا به اصطلاح گوشتی خیلی بیشتر از بینی های استخوانی یا غضروفی با پوست نازک تر زمان میبرد.بهتر است زیباجویان عزیز  صبر و حوصله داشته باشند و انتظار نتیجه فوری نداشته باشند زیرا گاهی یک تا دو سال این پروسه طول خواهد کشید.

جراحی بینی گوشتی به شکل طبیعی

بینی با پوست نسبتا ضخیم و استخوانهای کوتاه و غضروف های دفورمه و افتادگی نوک بینی و قاعده پهن بینی که همگی اصلاح شدند.

جراحی سپتورینوپلاستی  بینی گوشتی با شکستگی های قدیمی

تصاویر مربوط به عمل جراحی سپتورینوپلاستی میباشد که بعد از یکماه گرفته شده است. بینی بیمار بسیار کج و منحرف و با شکستگی های قدیمی و مشکل تنفسی شدید و انحراف داخلی تیغه بینی یا سپتوم بوده. نوک بینی غیر قرینه و پهن و مکعبی شکل بوده و همانطور که در تصاویر پیش از عمل میبینید سوراخ های بینی بدشکل و غیر قرینه بوده. در رابطه با شکل بینی باید گفت که طبق خواست بیمار، بینی به شکل طبیعی عمل شد.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری