عمل بینی استخوانی و غضروفی زنانه

صفحه اصلی/گالری تصاویر/عمل بینی استخوانی و غضروفی زنانه

عمل بینی استخوانی و غضروفی به سبک طبیعی

به درخواست بیمار
عکسها به فاصله دوماه از عمل گرفته شده،و طبیعتا هنوز ورم دارد
👈مشکلات قبل از عمل زیبایی بینی شامل طول زیاد بینی، افتادگی نوک بینی و زاویه کم بین نوک بینی و لب بالایی، بزرگی سوراخهای بینی، و پروجکشن یا بیرون زدگی تا حدودی زیاد بینی از صورت.
⚒پس از عمل طول بینی و پروجکشن کم شده، سوراخهای بینی کوچکتر شده و قوز بینی برداشته و قوس ملایمی ایجاد شده.
👈تنفس بیمار از راه بینی بهبود پیدا کرده و در کل تناسب بینی با صورت بهبود یافته و از همه مهمتر اینکه بدلیل رویکرد طبیعی، بینی نمای سرجیکال یا جراحی شده ندارد.

عمل بینی استخوانی کج

بینی استخوانی کج
این مدل بینی اصطلاحا ⚜tension nose ⚜گفته میشود ،که بینی قوز بلند دارد ولی طول بینی کوتاه است و زاویه بین لب و بینی بصورت کاذب باز و حالت کشیده دارد ⚜.
بینی پس از عمل صاف شده ،کمی طول بینی افزایش یافته،ارتباط نوک بینی و لب بالا بهتر شده ،سوراخهای بینی بدون آنکه از کنار بریده شوند(آلارپلاستی) شکل بهتری پیدا کرده و طبیعی تر شده اند.
نوک یا تیپ بینی از حالت نامشخص خارج شده ،برجسته و مشخص تر شده و فرم زیبایی پیدا کرده است.

عمل بینی استخوانی با انحراف تیغه بینی

این ها عکسهای قبل و هشت ماه بعد از عمل ،(البته عکسهای بعد از عمل با موبایل گرفته شده )میباشد.

همانطور که میبینید مهم ترین مشکل ظاهری این بینی کجی آن و تفاوت نیمرخ ها و سوراخهای بینی از نمای پایین میباشد، انحراف محور بینی و نوک آن به سمت راست کاملا مشخص است،و پس از عمل اصلاح شده است.
از طرفی زیباجوی عزیز نمی خواستند ظاهر بینی نمای عمل شده داشته باشد و درواقع در چنین بینی هایی مرز بین ظاهر طبیعی و ظاهر عمل شده یا به عبارتی فانتزی شدن بسیار باریک است.

جراحی زیبائی بینی در سنین بالا

کسانی که خواهان جراحی زیبایی بینی هستند و سنین بالاتر از چهل و پنج سال میباشند اگر بیماریهای زمینه ای کنترل شده باشند و منعی برای بیهوشی نباشد میتوانند با خیال راحت عمل رینوپلاستی را انجام دهند.

اما باید به نکاتی توجه داشته باشند:
👈مهمترین نکته این است که پوست قابلیت ارتجاعی کمتری نسبت به جوانان دارد پس نباید بینی را زیاد کوچک کرد چون پوست اضافه ممکن است شل بماند و جمع نشود
👈تقویت غضروف های بینی در سنین بالاتر بسیار مهم است چون قوام غضروفی کمتر شده و ضمنا نباید حذف یا برش غضروفی زیادی انجام شود
✔این خانم‌پوست تا حدی شل ،بینی بسیار بزرگ و افتادگی زیاد نوک بینی داشتند.

دوماه و نیم از عمل ایشان میگذرد و هنوز خیلی ورم دارد و بعد از یکسال به نتیجه نهایی خواهد رسید.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری