تزریق فیلر معتبر هیالورونیک اسید به لب و زیر چشم

فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیرچشم استاندارد اسید هیالورونیک این فیلر دارای مجوز میباشد. فیلر زیر چشم میتواند برای رفع یا کم کردن گودی ،ناهمواری و یا برخی تیرگی های زیر چشم بکار رود.

تزریق فیلر دور چشم مفید در از بین بردن و خط خنده و خط غم

فیلر هیالورونیک اسید ریوانس کانادا
خط خنده و خط غم دو طرف جمعا یک سی سی تزریق شده . عکس دو هفته پس از تزریق است . با توجه به اینکه عکسها با موبایل گرفته شده و در ساعات متفاوتی از شبانه روز بوده،نمای سیاه و سفید برای مقایسه مناسبتر بود

تزریق فیلر چشم باید توسط پزشک دوره دیده و با تجربه انجام گیرد
در تزریق زیر چشم با فیلر اسید هیالورونیک نباید تمام فضای زیر چشم بطور کامل پر شود زیرا طی دوهفته آینده فیلر جذب آب دارد و باید فضایی برای جذب آب باقی بگذاریم 👉

فیلر لب های باریک

عکسها بلافاصله پس از تزریق است و لب کمی تورم دارد که پس از چند روز تورم و التهاب کم میشود،اما با جذب آب توسط فیلر حجم دهی خوبی خواهد داشت.

فیلر لب های باریک

زریق فیلر اسید هیالورونیک کره ای نورامیس به لب
فرم لب طبیعی به درخواست بیمار
👈نتیجه پس از دو هفته

فیلر لب به شکل طبیعی

زریق فیلر اسید هیالورونیک کره ای نورامیس به لب
فرم لب طبیعی به درخواست بیمار
👈قبل و بعد از تزریق

فیلر لب

تزریق فیلر لب اسید هیالورونیک با برند اروپایی به روش طبیعی

تزریق فیلر هر چه با حوصله و صرف وقت کافی و به روش طبیعی انجام شود،احتمال عوارض و بر هم خوردن تناسب لب و صورت کمتر خواهد بود.

اصلاح فرم چانه با تزریق فیلر

اصلاح فرم چانه با تزریق فیلر هیالورونیک اسید
در این مراجع عزیز بدلیل عقب رفتگی چانه و ارتفاع زیاد آن و همچنین محو بودن شیار بین لب و چانه ،اقدام به تزریق فیلر اسید هیالورونیک پرفکتا محصول فرانسه شد.
همانطور که میبینید چانه برجستگی زیباتری پیدا کرده ،ارتفاع آن کمتر به چشم می آید و عمق شیار بین لب و چانه بیشتر شده و نیز تناسب بینی و چانه و پروفایل زیباجوی عزیز بهتر گردیده است.

اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر

تزریق فیلر بینی یا نان سرجیکال رینوپلاستی خالی از ریسک نیست لذا فقط باید توسط پزشکان با تجربه و بخصوص جراحان بینی انجام شود
از جمله خطرات تزریق فیلر بینی آسیب عروقی و در نتیجه آسیب دائمی بافتی و از دست رفتن پوست آن ناحیه است.از دیگر خطرات احتمالی فیلر بینی آسیب عروق چشمی است که عوارض ناگواری بدنبال خواهد داشت

اصلاح فرم لب با تزریق فیلر

زریق فیلر اسید هیالورونیک کره ای نورامیس به لب
فرم لب به درخواست بیمار

تزریق ژل لب یا فیلر لب برای پر کردن، حجم دهی به لب ها و نیز اصلاح طبیعی فرم لب ها  صورت می گیرد. تزریق ژل لب به مدل های متفاوتی مانند: مدل عروسکی یا باربی، مدل روسی، مدل توپر و غیره انجام می شود که بیشتر به خاطر شباهت لب ها با چنین مدل هایی، نامگذاری شده اند. با این حال بهترین حالت، تزریق ژل لب طبیعی و نچرال است که علاوه بر زیبایی طبیعی، بتواند نافرمی های آن را اصلاح کند.
معروف ترین پرکننده ی لب، اسید هیالورونیک اسید است.

ژل لب چیست؟

فیلرهای لب بر پایه‌ی اسید هیالورونیک طی چند سال گذشته به عوامل تقویت‌کننده و پرکننده بافت نرم تبدیل شده‌اند.

پرکننده‌های هیالورونیک اسید معمولاً نرم و ساختار ژل مانند دارند. نتایج حاصل از تزریق ژل لب و ماندگاری آن‌ها موقت است و بستگی به برند استفاده شده ژل و ناحیه‌ی مورد نظر جهت تزریق می‌تواند اثر بخشی طولانی‌تری داشته باشد اما معمولا مدت اثر آن ۶ تا ۱۲ ماه یا در برخی موارد ۱۸ ماه می‌باشد.
ژل در بدن با فرایندی طبیعی جذب می‌شوند. اکثر پرکننده‌های هیالورونیک اسید با درصدی از لیدوکائین لینک شده‌اند که در به حداقل رساندن درد در حین و بعد از درمان، نقش بسزایی دارند.