بهترین جراح بینی تهران 🌟 دکتر وحیده درتاج

به نظر شما جراح بینی تهران خوب و ماهر چه ویژگی هایی دارد ؟ آیا می دانید که چه فاکتور هایی را باید در انتخاب جراح در نظر داشته باشید ؟ رینوپلاستی در تهران یک پروسه زیبایی پیچیده و حساس بوده که تاثیر بسیاری در زیبایی چهره افراد دارد و تنفس آن ها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد ، به همین منظور انتخاب پزشک باتجربه در این مواقع یک امر مهم می باشد ، که زیبا جویان نباید از آن غافل شوند. بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی تهران دکتر وحیده درتاج به شما عزیزان برای دست یابی به نتیجه ای عالی در این زمینه کمک می کند ، تنها کافیست مطلب زیر را با دقت مطالعه نمایید.

جراح بینی - دکتر وحیده درتاج در تهران

جراح حاذق و ویژگی های فوق العاده آن

✔ مهارت کافی پزشک

جراح این پروسه زیبایی را تنها با دو تکنیک باز یا بسته انجام خواهد داد ، با توجه به آن که علم پزشکی هر روز در حال پیشرفت و تغییر می باشد ، جراح با مهارت بالا می داند که برای دست یابی به نتایج بهتر لازم است تا اطلاعات کافی از دسته تغییر و تحولات داشته باشد تا بتواند فرآیند رینوپلاستی را با نتیجه ای عالی به پایان برساند. بنابراین پیشرفت های موجود در روش های باز یا بسته را نیز باید در نظر داشته باشد.

✔ علم زیبا شناختی

توجه داشته باشید که یک جراح بینی با تجربه در تهران باید در کنار تخصصی که دارد ، اطلاعات کافی از علم زیبا شناختی داشته باشد. در واقع تنها انتخاب تکنیک جراحی ملاک نبوده و انتخاب بهترین فرم بینی و مناسب با ظاهر زیبا جویان از مهم ترین مواردی است که هدف اصلی افراد را مشخص می کند. یک پزشک با وجود علم زیبا شناختی در این مواقع تمامی جوانب صورت بیمار را بررسی می کند و بهترین فرم بینی را به نسبت دیگر اعضای صورت بر می گزیند تا هارمونی مناسب در چهره افراد ایجاد شود. برای مثال پزشکی که اطلاعات کافی از دانش زیبا شناختی دارد ، می داند که بینی های گوشتی هرگز کاندیدای مناسبی برای فرم فانتزی نمی باشند. حتی بینی های استخوانی به علت ویژگی های موجود در ساختار استخوانی شان همواره بهترین گزینه برای اعمال هر گونه تغییر بوده که نتیجه حاصل از آن بسیار دلنشین خواهد بود.

✔ سوابق تحصیلی و برد تخصصی

لازم است پزشکی که برای عمل بینی به ان مراجعه می کنید ، دارای تخصص لازم در زمینه گوش و حلق و بینی باشد ، یا یک جراح پلاستیک و زیبایی باشد. دارا بودن مدارک تخصصی از دانشگاه های معتبر این اطمینان را به زیبا جویان می دهد که انتها به نتیجه ای خارق العاده از رینوپلاستی خود دست خواهند یافت.

 

 

جراح بینی - دکتر وحیده درتاج

 

✔ صبر و حوصله پزشک

از ویژگی ها مثبت و عالی که یک جراح بینی تهران خوب می تواند از آن برخوردار باشد ، دقت بالا  در کنار صبر و حوصله فراوان است که این اطمینان را به افراد می دهد تا با خیالی آسوده بینی خود را به دست جراح بسپارند ، البته این صبوری هر گونه استرس و فشار همراه با جراحی را نیز کاهش خواهد داد.

✔ تعهد اخلاقی

زمانی که سلامت و تنفس زیبا جویان اولویت جراح باشد ، می توان گفت که تعهد اخلاقی ایشان بسیار ستودنی است. در واقع هیچگاه نباید مسائل کاری و مالی نسبت به سلامت بیمار در اولویت باشد.

✔ تشخیص درست

تمایل افراد برای جراحی زیبایی بینی با دیگری متفاوت است ، ساختار بینی و ویژگی های آن نیز در همه افراد یکسان نیست ، بنابراین جراح بینی باتجربه در تهران باید درک بالایی از تشخیص درست را داشته باشد. در این مواقع پزشک با در نظر گرفتن اصول اولیه عمل بینی و با توجه فراوان به تنفس زیبا جویان بهترین روش را نیز انتخاب خواهد کرد.

✔ جراحی زیبایی بینی در تهران تحت نظر دکتر وحیده درتاج 

 

 

یک جراح بینی حاذق باید در رابطه با موارد زیر آگاهی لازم و کافی را داشته باشد !

یک جراح بینی تهران خوب و با تجربه باید از پروسه مراقبت های لازم قبل و بعد از عمل بینی زیبا جو آگاهی کامل را داشته باشد ، تا آن ها را در اختیار بیماران خود قرار دهد. بیمار با داشتن اطلاعات کافی از این دسته مراقبت های بعد از جراحی بینی می تواند دوره نقاهت کوتاه ،  بدون عوارض خطرناک و با نتیجه ای کاملا رضایت بخش را داشته باشد ، که تاثیر فوق العاده ای در روند بهبودی عوارض جانبی دارد. همچنین جراح باید به طور صادقانه تمامی نکات منفی و مثبت را جهت انجام این پروسه زیبایی به بیمار به طور کامل اطلاع دهد ، تا از بروز هرگونه عارضه غیر قابل جبران و نا خوش آیند پیشگیری شود.

فضای مجازی و تاثیر آن بر انتخاب بهترین جراح بینی تهران

تا کنون همه ما متوجه آن شده ایم که انتخاب جراح رینوپلاستی ماهر و حاذق از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است و عدم توجه به آن می تواند برای زیبا جو خوش آیند نباشد. همچنین یکی از موارد مهم در انتخاب پزشک بررسی فضای مجازی بوده که در پروسه انتخاب جراح بسیار کاربردی می باشد و می تواند به افراد کمک بسیار بزرگی کند. یکی از مهم ترین تاثیرات فضای مجازی ، در انتخاب جراح رینوپلاستی خوب ، ارائه اطلاعات جامع و دقیق در رابطه با جراح مورد نظر می باشد. با وجود وب سایت ها و شبکه های اجتماعی می توانید به راحتی اطلاعات ، تجربه و مهارت های جراحان بینی مختلف را مشاهده کنید. همچنین می توانید از تجربه افراد دیگر بهرمند شوید و در آخر تصمیم نهایی خود را بگیرید. فضای مجازی در انتخاب بهترین جراح بینی تهران به شما این امکان را می دهد تا با جراح خود در ارتباط باشید و سوالات خود را به راحتی از ایشان بپرسید. پزشک با وجود فضای مجازی ، نمونه کار های جراحی زیبایی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد ، تا روند جراحی را به خوبی و با دقت بررسی کنید تا هیچ گونه ابهامی برای شما عزیزان باقی نماند.

نکته : لازم به ذکر بوده که تمامی اطلاعات موجود در فضای مجازی می تواند دقیق و درست نباشد ، بنابراین برای دنبال کردن بهترین جراح بینی مد نظر خود ، حتما منبع های معتبر و قابل اعتماد و صفحات اصلی پزشکان را دنبال کنید و پس از تصمیم گیری نهایی حضورا در مطب دکتر قرار بگیرید و جلسات مشاوره را تنظیم کنید.

جراح بینی - دکتر وحیده درتاج در تهران

صداقت کلام یک جراح بینی نشان دهنده چیست ؟

یک جراح و متخصص گوش و حلق و بینی با تجربه و ماهر که تجربه کافی را در پروسه زیبایی و درمانی رینوپلاستی دارد با داشتن صداقت کلام ، تمامی موارد را طی رینوپلاستی در اختیار زیبا جو قرار می دهد ، تا در راستای رسیدن زیبا جو به یک نتیجه عالی اقدامی موثر انجام دهد و از انجام هر اقدام غیر واقع بینانه خودداری خواهد کرد. در واقع پزشک در این مرحله هرگز نفع مالی را در نظر نمیگیرد بلکه تمامی تمرکز خود را بر یک روند جراحی فوق العاده می گذارد. بنابراین مراجعه به پزشکی با صداقت کلام می تواند خیال شما را از یک پروسه جراحی ایمن با نتایج عالی راحت کند.

چه گونه می توان برای انتخاب بهترین جراح بینی اقدام کرد ؟

برای آنکه بتوانید به آسانی جراح رینوپلاستی مورد نظر خود را انتخاب کنید ، که متناسب با انتظارات شما باشد ، مواردی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم می تواند کمک بسیار مفیدی به شما زیبا جویان عزیز کند.

 • در ابتدا لیستی از بهترین پزشکان را در نزدیکی محل زندگی خود انتخاب کنید.
 • امروزه با وجود شبکه های اجتماعی و وب سایت ها ، نمونه کار های جراحان بینی وجود داشته که با بررسی عکس های موجود در این شبکه های اجتماعی می توان مهارت پزشک را سنجید.
 • از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید و در صورتی که آن ها تحت جراحی بینی قرار گرفته اند برخی سوالات خود را بپرسید.
 • در صورتی که چند پزشک را انتخاب کرده اید ، حتما به صورت حضوری به مطب آن ها مراجعه نمایید.
 • در مطب با مراجعین صحبت کنید و نظر آن ها را در رابطه با عمل رینوپلاستی جویا شوید.
 • در صورت حضور در مطب مدارک جراح را مطالعه نمایید.
 • در انتها توصیه می شود قبل از آغاز هر گونه اقداماتی ، مقالات مرتبط با جراحی بینی و جراح بینی را مطالعه نمایید تا اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید.

از اهمیت بالای جلسات مشاوره با جراح رینوپلاستی چه می دانید ؟

قبل از آغاز هر فرایند درمانی و زیبایی ، بخصوص رینوپلاستی لازم است تا زیبا جویان در تمامی جلسات مشاوره خود حضور داشته باشند. در واقع طی این جلسات بینی افراد به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته می شود ، همچنین با مشورت زیبا جو و جراح ، بهترین نوع فرم بینی در نظرگرفته شده و روند جراحی از جانب پزشک به طور کامل برای افراد توضیح داده می شود ، تا زیبا جویان با آگاهی بسیار بالایی برای این پروسه زیبایی آماده شوند. لازم به ذکر است که رینوپلاستی دارای دو دوره بسیار مهم است ، اقدامات قبل و مراقبت های بعد می باشد ، در واقع تمامی توصیه های لازم در جلسات مشاوره از جانب پزشک برای زیبا جو توضیح داده خواهد شد ، برای مثال لازم است تا در دوره اقدامات قبل از جراحی افراد از مصرف برخی دارو ها ، دخانیات خودداری کنند و آزمایشاتی را برای بررسی ساختار استخوانی و سلامت بدنشان تهیه کنند ، همچنین در دوره مراقبت های بعد از جراحی بینی از انجام هر گونه اقدام که می تواند به ساختار بینی آن ها آسیب بزند خودداری کنند و به مقدار کافی استراحت نمایند.

انجام رینوپلاستی توسط جراح بینی ماهر چه مزایایی دارد ؟

🌟 مشکلات موجود بر روی ظاهر بینی و عدم تنفس آسان با بینی ارتباط مستقیمی با کاهش اعتماد بنفس در زیبا جویان خواهد داشت ، که در این مواقع برای جراحی بینی اقدام خواهند کرد. در نتیجه با وجود یک پزشک خوب و ماهر در تهران می توان با عمل بینی فرم بینی را تغییر داد و اقداماتی را به منظور بهبود تنفس افراد انجام داد.

🌟 همچنین رینوپلاستی در برخی افراد با حساسیت بسیار بالایی همراه است ، همانند برخی بازیگران و افراد مشهور که به واسطه شغلی که دارند حساسیت آن ها در رسیدن به یک نتیجه فوق العاده زیبا بسیار بالا است. به همین منظور یکی از مزایای انتخاب پزشک خوب افزایش موفقیت شغلی و اعتماد بنفس در این دسته زیبا جویان می باشد.

🌟 گاهی اوقات ممکن است علاوه بر مشکلات ظاهری ، افراد به عارضه هایی همچون پولیپ بینی ، انحراف بینی و موارد دیگر نیز مبتلا باشند که در پی آن تمایل دارند که با یک بار جراحی تغییراتی نیز در ساختار بینی آن ها ایجاد شود. در این مواقع جراح بینی تهران خوب علاوه بر بهبود مشکلات تنفسی بیماران ، تغییراتی را به منظور افزایش زیبایی ظاهر بینی افراد انجام خواهد داد.

بهترین جراح بینی گوشتی چه کسی است ؟

همانگونه که می دانید ، این گروه از بینی با داشتن پوستی ضخیم در کنار غضروف و استخوان ضعیف ، یک چالش بزرگ برای دنیای جراحی و متخصصین به حساب می آید ، لذا با انتخاب یک پزشک ماهر و دارای سابقه در زمینه جراحی بینی گوشتی ، شما می توانید تا حد زیادی بابت نتایج رینوپلاستی اطمینان خاطر داشته باشید. در گذشته جراحان با استفاده از متد های قدیمی ، با تراشیدن غضروف ها و نازک نمودن پوست بینی ، سبب بازگشت بینی به حالت اولیه خود می شدند ، اما امروزه با پیشتر علم و فناوری ،  متخصصین با دنبال کردن رویه جدید و کسب مهارت لازم این بار با خلق نتیجه ای شاهکارانه زیبایی شما را دو چندان می کنند. به همین منظور باید بدانید که یک جراح بینی تهران حاذق و ماهر باید مهارت بالایی در جراحی بینی گوشتی داشته باشد تا نتیجه حاصل از آن برای زیبا جو خوش آیند باشد.

عدم انتخاب جراح خوب چه عوارضی را به همراه خواهد داشت ؟

 1. خطرات همراه با بیهوشی
 2. غیر طبیعی بودن فرم بینی افراد
 3. تغییر رنگ پوست بینی زیبا جویان
 4. ابتلای افراد به عفونت در دوره نقاهت
 5. باقی ماندن محل برش ها و بخیه ها
 6. ایجاد شکل نا مطلوب و ظاهری نا خوش آیند
 7. بروز سوراخ در دیواره جدا کننده سوراخ های بینی
 8. افزایش نیاز افراد به انجام جراحی بینی ترمیمی
 9. عدم تنفس آسان با بینی و کمک از دهان به هنگام تنفس

🩺 از اتاق عمل تا دو ماه بعد از جراحی بینی با دکتر وحیده درتاج جراح بینی تهران

 

چه تفاوتی میان جراح بینی خوب در آقایان و خانوم ها وجود دارد ؟

به طور کلی بهتر است توجه داشته باشید که ، پروسه جراحی زیبایی بینی در خانم ها و حتی آقایان ، نیازمند مهارت و تجربه بالای جراح رینوپلاستی می باشد. در واقع یک جراح رینوپلاستی حاذق با توجه به اطلاعات کافی که از چهره و ساختار بینی بانوان دارد ، می داند که فرآیند رینوپلاستی در آن ها بسیار ظریف و مینیاتوری خواهد بود. در نتیجه با بکارگیری از بهترین روش های روز دنیا و تشخیص درست پزشک ، بانوان می توانند به نتیجه ای بی نظیر از جراحی بینی خود دست یابند. توجه داشته باشید که اغلب بانوان کاندیدای عمل بینی فانتزی و نیمه فانتزی می باشند ، بسیار حائز اهمیت است که پروسه جراحی توسط یک جراح حاذق انجام شود. تفاوت بسیار زیادی میان جراحی بینی خانم ها و آقایان وجود ندارد ، اما باید بدانید که تفاوت های آناتومیکی در هر یک از افراد سبب شده است تا اهداف دنبال شده در هر یک از آن ها با دیگری متفاوت باشد. در واقع همانطور که اشاره کردیم ، ساختار چهره بانوان بسیار ظریف است که آن ها را به سمت جراحی های فانتزی و نیمه فانتزی سوق می دهد ، در صورتی که این ساختار در چهره آقایان جدی تر می باشد ، به همین منظور جراحی بینی به روش های فانتزی و نیمه فانتزی همراه با کوچک کردن بیش از حد ساختار بینی و نوک تیز آن نتیجه ای مطلوبی نخواهد داشت. در واقع آقایان کاندیدای جراحی بینی طبیعی هستند ، تا فرم بینی با ساختار صورت آن ها هماهنگی و هارمونی های لازم را داشته باشد. درواقع آقایان باید به گونه ای جراحی شوند که بینی آن ها کوچک و دخترانه نشود.

چرا باید یک جراح بینی خوب هنرمند باشد؟

یک جراح بینی خوب و حاذق باید علاوه بر مهارت‌های تکنیکال و تخصصی، یک هنرمند واقعی باشد. اما چرا؟

آشنایی جراح رینوپلاستی با علم زیبا شناختی به این دلیل است که جراح برتر نیاز دارد تا با احساس هنری و بصری بالا کار کند تا بتواند در انتها بینی متناسب با چهره زیبا جویان را خلق کند. این احساس هنری به او کمک می‌کند تا به جزئیات صورت بیمار دقت کند و طراحی بینی مناسبی را بر اساس ویژگی‌های منحصر به فرد بیمار ارائه دهد. همچنین، به عنوان یک هنرمند و جراح ماهر، باید بتواند به خوبی با تناسب‌ها و نسبت‌های زیبایی صورت کار کند و به دقت در اجرای جزئیات با توجه به سبک و ذوق بیمار فرم بینی را تغییر دهد. نتیجه این همکاری هنری و جراحی دقیق می‌تواند یک بینی زیبا و هماهنگ با صورت را بوجود آور، که بی شک سبب لبخند رضایت زیبا جویان می شود. در صورتی که تمایل به جراحی زیبایی بینی دارید، مطمئناً یک هنرمند با ابتکار و خلاقیت فردی که توانایی ایجاد تغییرات زیبایی در صورت شما را دارد، می‌خواهید چراکه همراه با چهره ای زیبا اعتماد بنفس بالایی خواهید داشت. بنابراین در انتخاب جراح بینی خود ، به دنبال پزشکی باشید که همه عناصر یک هنرمند توانا را دارد و از علم کافی در زمینه جراحی بینی برخوردار است.

😍 اولین دیدار زیبا جو با بینی جدید، جراح بینی تهران دکتر وحیده درتاج 

 

یک جراح بینی خوب به چه مواردی باید توجه کند؟

یک جراح ماهر دیدگاهی همه جانبه دارد، این ویژگی به معنای درک شناخت زیبایی ها و توانایی های بینی است، چراکه ایشان به شکلی روابط اجتماعی، انعطاف پذیری روانی و تأمین رضایت بیمار را نیز به خوبی مدیریت می کندو افراد را به خواسته خود میرساند.  از آنجایی که جراح بینی باید سبب کسب رضایت زیبا جو شود ، همواره به بازخورد و نظرات مثبت بیماران اهمیت می‌دهد و در مسیر کسب رضایت بیمار تغییرات را اعمال می کند.

جراح چه نقشی در ایجاد فرم فانتزی بینی دارد ؟

رینوپلاستی به روش فانتزی یا به اصطلاح عروسکی ، فرآیندی سخت و پیچیده بوده که هرگز از جانب پزشکان به تمامی افراد توصیه نمی شود. در واقع در صورتی که غضروف بینی افراد مستحکم نباشد و چربی میان بافت ها بسیار باشد نتیجه حاصل از جراحی بینی فانتزی خوش آیند نخواهد بود. البته تمامی این موارد به جراح بینی تهران بستگی داشته ، زیرا مهارت و تجربه بالای جراح امکان جراحی بینی عروسکی را برای افراد با بینی های گوشتی و ساختار استخوانی ضعیف نیز محقق می سازد.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها