جراح بینی

به نظر شما جراح بینی خوب و ماهر چه ویژگی هایی دارد ؟ آیا می دانید که چه فاکتور هایی را باید در انتخاب جراح در نظر داشته باشید ؟ جراحی بینی یک پروسه زیبایی پیچیده و حساس بوده که تاثیر بسیاری در زیبایی چهره افراد دارد و تنفس آن ها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد ، به همین منظور انتخاب پزشک باتجربه در این مواقع یک امر مهم می باشد ، که زیبا جویان نباید از آن غافل شوند. بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی تهران دکتر وحیده درتاج به شما عزیزان برای دست یابی به نتیجه ای عالی در این زمینه کمک می کند ، تنها کافیست مطلب زیر را با دقت مطالعه نمایید.

جراح بینی - دکتر وحیده درتاج در تهران

جراح حاذق و ویژگی های فوق العاده آن

✔ مهارت کافی پزشک

جراح این پروسه زیبایی را تنها با دو تکنیک باز یا بسته انجام خواهد داد ، با توجه به آن که علم پزشکی هر روز در حال پیشرفت و تغییر می باشد ، جراح با مهارت بالا می داند که برای دست یابی به نتایج بهتر لازم است تا اطلاعات کافی از دسته تغییر و تحولات داشته باشد تا بتواند فرآیند رینوپلاستی را با نتیجه ای عالی به پایان برساند. بنابراین پیشرفت های موجود در روش های باز یا بسته را نیز باید در نظر داشته باشد.

✔ علم زیبا شناختی

توجه داشته باشید که یک جراح بینی با تجربه در تهران باید در کنار تخصصی که دارد ، اطلاعات کافی از علم زیبا شناختی داشته باشد. در واقع تنها انتخاب تکنیک جراحی ملاک نبوده و انتخاب بهترین فرم بینی و مناسب با ظاهر زیبا جویان از مهم ترین مواردی است که هدف اصلی افراد را مشخص می کند. یک پزشک با وجود علم زیبا شناختی در این مواقع تمامی جوانب صورت بیمار را بررسی می کند و بهترین فرم بینی را به نسبت دیگر اعضای صورت بر می گزیند تا هارمونی مناسب در چهره افراد ایجاد شود. برای مثال پزشکی که اطلاعات کافی از دانش زیبا شناختی دارد ، می داند که بینی های گوشتی هرگز کاندیدای مناسبی برای فرم فانتزی نمی باشند. حتی بینی های استخوانی به علت ویژگی های موجود در ساختار استخوانی شان همواره بهترین گزینه برای اعمال هر گونه تغییر بوده که نتیجه حاصل از آن بسیار دلنشین خواهد بود.

✔ سوابق تحصیلی و برد تخصصی

لازم است پزشکی که برای عمل بینی به ان مراجعه می کنید ، دارای تخصص لازم در زمینه گوش و حلق و بینی باشد ، یا یک جراح پلاستیک و زیبایی باشد. دارا بودن مدارک تخصصی از دانشگاه های معتبر این اطمینان را به زیبا جویان می دهد که انتها به نتیجه ای خارق العاده از رینوپلاستی خود دست خواهند یافت.

✔ صبر و حوصله پزشک

از ویژگی ها مثبت و عالی که یک جراح بینی خوب می تواند از آن برخوردار باشد ، دقت بالا  در کنار صبر و حوصله فراوان است که این اطمینان را به افراد می دهد تا با خیالی آسوده بینی خود را به دست جراح بسپارند ، البته این صبوری هر گونه استرس و فشار همراه با جراحی را نیز کاهش خواهد داد.

✔ تعهد اخلاقی

زمانی که سلامت و تنفس زیبا جویان اولویت جراح باشد ، می توان گفت که تعهد اخلاقی ایشان بسیار ستودنی است. در واقع هیچگاه نباید مسائل کاری و مالی نسبت به سلامت بیمار در اولویت باشد.

✔ تشخیص درست

تمایل افراد برای جراحی زیبایی بینی با دیگری متفاوت است ، ساختار بینی و ویژگی های آن نیز در همه افراد یکسان نیست ، بنابراین جراح بینی باتجربه در تهران باید درک بالایی از تشخیص درست را داشته باشد. در این مواقع پزشک با در نظر گرفتن اصول اولیه عمل بینی و با توجه فراوان به تنفس زیبا جویان بهترین روش را نیز انتخاب خواهد کرد.

جراح بینی - دکتر وحیده درتاج در تهران

چه گونه می توان برای انتخاب بهترین جراح بینی اقدام کرد؟

برای آنکه بتوانید به آسانی جراح رینوپلاستی مورد نظر خود را انتخاب کنید ، که متناسب با انتظارات شما باشد ، مواردی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم می تواند کمک بسیار مفیدی به شما زیبا جویان عزیز کند.

 • در ابتدا لیستی از بهترین پزشکان را در نزدیکی محل زندگی خود انتخاب کنید.
 • امروزه با وجود شبکه های اجتماعی و وب سایت ها ، نمونه کار های جراحان بینی وجود داشته که با بررسی عکس های موجود در این شبکه های اجتماعی می توان مهارت پزشک را سنجید.
 • از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید و در صورتی که آن ها تحت جراحی بینی قرار گرفته اند برخی سوالات خود را بپرسید.
 • در صورتی که چند پزشک را انتخاب کرده اید ، حتما به صورت حضوری به مطب آن ها مراجعه نمایید.
 • در مطب با مراجعین صحبت کنید و نظر آن ها را در رابطه با عمل رینوپلاستی جویا شوید.
 • در صورت حضور در مطب مدارک جراح را مطالعه نمایید.
 • در انتها توصیه می شود قبل از آغاز هر گونه اقداماتی ، مقالات مرتبط با جراحی بینی و جراح بینی را مطالعه نمایید تا اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید.

انجام رینوپلاستی توسط جراح بینی ماهر چه مزایایی دارد؟

🌟 مشکلات موجود بر روی ظاهر بینی و عدم تنفس آسان با بینی ارتباط مستقیمی با کاهش اعتماد بنفس در زیبا جویان خواهد داشت ، که در این مواقع برای جراحی بینی اقدام خواهند کرد. در نتیجه با وجود یک جراح بینی خوب و ماهر در تهران می توان با عمل بینی فرم بینی را تغییر داد و اقداماتی را به منظور بهبود تنفس افراد انجام داد.

🌟 همچنین رینوپلاستی در برخی افراد با حساسیت بسیار بالایی همراه است ، همانند برخی بازیگران و افراد مشهور که به واسطه شغلی که دارند حساسیت آن ها در رسیدن به یک نتیجه فوق العاده زیبا بسیار بالا است. به همین منظور یکی از مزایای انتخاب جراح بینی خوب افزایش موفقیت شغلی و اعتماد بنفس در این دسته زیبا جویان می باشد.

🌟 گاهی اوقات ممکن است علاوه بر مشکلات ظاهری ، افراد به عارضه هایی همچون پولیپ بینی ، انحراف بینی و موارد دیگر نیز مبتلا باشند که در پی آن تمایل دارند که با یک بار جراحی تغییراتی نیز در ساختار بینی آن ها ایجاد شود. در این مواقع جراح بینی خوب علا.ه بر بهبود مشکلات تنفسی بیماران ، تغییراتی را به منظور افزایش زیبایی ظاهر بینی افراد انجام خواهد داد.

عدم انتخاب جراح خوب چه عوارضی را به همراه خواهد داشت؟

 1. خطرات همراه با بیهوشی
 2. غیر طبیعی بودن فرم بینی افراد
 3. تغییر رنگ پوست بینی زیبا جویان
 4. ابتلای افراد به عفونت در دوره نقاهت
 5. باقی ماندن محل برش ها و بخیه ها
 6. ایجاد شکل نا مطلوب و ظاهری نا خوش آیند
 7. بروز سوراخ در دیواره جدا کننده سوراخ های بینی
 8. افزایش نیاز افراد به انجام جراحی بینی ترمیمی
 9. عدم تنفس آسان با بینی و کمک از دهان به هنگام تنفس

چه تفاوتی میان جراح بینی خوب در آقایان و خانوم ها وجود دارد ؟

به طور کلی بهتر است توجه داشته باشید که ، پروسه جراحی زیبایی بینی در خانم ها و حتی آقایان ، نیازمند مهارت و تجربه بالای جراح رینوپلاستی می باشد. در واقع یک جراح رینوپلاستی حاذق با توجه به اطلاعات کافی که از چهره و ساختار بینی بانوان دارد ، می داند که فرآیند رینوپلاستی در آن ها بسیار ظریف و مینیاتوری خواهد بود. در نتیجه با بکارگیری از بهترین روش های روز دنیا و تشخیص درست پزشک ، بانوان می توانند به نتیجه ای بی نظیر از جراحی بینی خود دست یابند. توجه داشته باشید که اغلب بانوان کاندیدای عمل بینی فانتزی و نیمه فانتزی می باشند ، بسیار حائز اهمیت است که پروسه جراحی توسط یک جراح حاذق انجام شود. تفاوت بسیار زیادی میان جراحی بینی خانم ها و آقایان وجود ندارد ، اما باید بدانید که تفاوت های آناتومیکی در هر یک از افراد سبب شده است تا اهداف دنبال شده در هر یک از آن ها با دیگری متفاوت باشد. در واقع همانطور که اشاره کردیم ، ساختار چهره بانوان بسیار ظریف است که آن ها را به سمت جراحی های فانتزی و نیمه فانتزی سوق می دهد ، در صورتی که این ساختار در چهره آقایان جدی تر می باشد ، به همین منظور جراحی بینی به روش های فانتزی و نیمه فانتزی همراه با کوچک کردن بیش از حد ساختار بینی و نوک تیز آن نتیجه ای مطلوبی نخواهد داشت. در واقع آقایان کاندیدای جراحی بینی طبیعی هستند ، تا فرم بینی با ساختار صورت آن ها هماهنگی و هارمونی های لازم را داشته باشد. درواقع آقایان باید به گونه ای جراحی شوند که بینی آن ها کوچک و دخترانه نشود.

جراح چه نقشی در ایجاد فرم فانتزی بینی دارد؟

رینوپلاستی به روش فانتزی یا به اصطلاح عروسکی ، فرآیندی سخت و پیچیده بوده که هرگز از جانب پزشکان به تمامی افراد توصیه نمی شود. در واقع در صورتی که غضروف بینی افراد مستحکم نباشد و چربی میان بافت ها بسیار باشد نتیجه حاصل از جراحی بینی فانتزی خوش آیند نخواهد بود. البته تمامی این موارد به جراح بینی تهران بستگی داشته ، زیرا مهارت و تجربه بالای جراح امکان جراحی بینی عروسکی را برای افراد با بینی های گوشتی و ساختار استخوانی ضعیف نیز محقق می سازد.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها